Куртки на підкладці для хлопчиків

Сортування

Купити дитячі куртки від виробника Dajs

В будь яку пору року одяг для дитини потрібно підбирати так, щоб в ній зберігався комфортний температурний режим - не було холодно та занадто жарко. Різновид дитячого одягу на ринку зараз дуже великий, тому зовсім не важко підібрати дитячі куртки за смаком, але слід звернути увагу саме на якість та матеріали, з яких вони виготовлені. Важливим для верхнього одягу є його зручність, оскільки дитині може бути не комфортно, якщо курточка буде занадто важка. Важливо, щоб дитяча куртка мала капюшон, оскільки завдяки йому голова дитини буде зберігатись в теплі, крім того він зможе захистити від дощу. Також слід звернути увагу на матеріал, з якого зроблений одяг, оскільки синтетика може погано вплинути на здоров'я дитини.

Дитячі куртки осінні в магазині Dajs

Якщо ви вирішили оновити гардероб вашої дитини, тоді зможете зробити це у нашому магазині. Ви будете приємно здивовані цінами та якістю товарів. Dajs пропонує великий асортимент осінніх дитячих курток та у роздріб, крім цього у нас великий асортимент якісного та недорогого дитячого одягу, завдяки якому дитині буде комфортно та безпечно у будь яку пору року. Наші менеджери готові надати Вам консультацію, якщо виникнуть питання.

Переваги вовняного верхнього одягу для хлопчиків

Шерсть не дарма є лідером серед використовуваних для пошиття теплого одягу матеріали. Причина цього її унікальні здібності:

  • стійкість до утворення складок: якщо курточка лежала складеною в шафі все літо, її досить просто розвісити на вішалці або спинці стільця;

  • відмінна гігроскопічність: шерсть вбирає до 35% вологи від власної ваги, залишаючись сухою на дотик і відмінно зберігаючи тепло, тому малюкові не буде ні жарко, ні холодно, він не буде промерзати або пітніти;

  • стійкість до забруднень: плями не особливо помітні на поверхні, а будь-які запахи вивітрюються досить швидко; щоб очистити річ, часто досить протерти її щіткою або випрати під водою;

  • тривалий термін експлуатації: за рахунок додавання синтетики (на кшталт поліакрилу) вироби не розтягуються, рідше кошлатяться, і дитина зможе носити таку річ не один сезон.

А незаперечна перевага саме наших курточок полягає в тому, що вони додатково пом'якшені силіконами і не спричиняють дискомфорту.