Рейтузи, штани для дівчаток

Сортування
162 грн. 100 грн.
240 грн. 150 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
200 грн.
250 грн.
200 грн.
200 грн.
200 грн.
200 грн.
250 грн.
200 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
200 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
250 грн.
140 грн. 100 грн.

Рейтузи та штани для дівчаток

Досвідчені батьків знають, що дитячих рейтузів ніколи не буває багато, адже ці речі потрібні практично цілий рік, за виключенням літа, а забруднити або намочити їх дитина може за лічені секунди. Особливо актуальні рейтузи для дівчаток, їх одягають зимою під штани, осінню та весною під сукні та спідниці, а також носять з туніками. Замовити рейтузи та штани для дівчаток ви можете у нашому інтернет-магазині, вибравши прийнятну модель по кольору та дизайну.

Особливості рейтузів та штанів для дівчаток

Якщо дитина часто затоптує нижню частину колготок, варто звернути увагу на альтернативу - рейтузи. Головними їх перевагами є: як зручність при надяганні, так і комфорт в процесі носіння. Придбайте лосіни для дівчаток з в’язкою резинкою внизу, вони не будуть підскакувати при русі. Дитина зможе надягати їх з різноманітними кольоровими шкарпетками протягом декількох днів, змінюючи тільки низ. Особливо зручні рейтузи в зимовий період, адже змінити брудні або промоклі в негоду шкарпетки набагато простіше. Це одна з переваг рейтузів над стандартними колготками. Як що у вашої дівчинки алергія, зверніть увагу на спеціальні антибактеріальні вироби, які створені спеціально для дітей з особливо чутливою шкірою.

Рейтузи варто підбирати залежно від пори року і температурних умов:

  • Утеплені в’язані вироби, можливо з начосом всередині, з вовни, стануть у пригоді в морозну зиму, а також пізньої осені.
  • Демісезонні щільні рейтузи з вовни без начосу та утеплювачу підійдуть на осінь та весну.
  • При виборі рейтузів слід враховувати склад нитки, вона не повинна бути вовняна на 100%. Незначний відсоток поліакрілу або еластану повинен бути присутнім. Це вплине на еластичність, такі рейтузи зручно одягати, а дівчинка буде у них комфортно себе почувати. Ціна рейтузів для дівчинки залежить від вмісту у складі натуральної вовни, чим її більше, тим дорожче буде коштувати виріб.

Як правильно підібрати рейтузи для дівчинки

Щоб улюблені рейтузи ваша дитина могла носити якомога довше, слід дотримуватися деяких правил по їх вибору і догляду за ними:

  • Рейтузи повинні відповідати розміру, якщо вони малі або куплені «на виріст», то можуть створювати дискомфорт, тиснути або заважати пересуватися. Подивіться на розмірну сітку, замовляйте розмір відносно росту своєї дитини.
  • Звертайте увагу на склад. Дуже важливо, щоб нитки були переважно натуральними з меншим вмістом синтетичних волокон, можлива комбінація 50/50, 80/20, такі речі не викличуть алергічних реакцій та дискомфорту.
  • Щоб якомога довше зберігати красивий зовнішній вигляд рейтузів і не дозволити утворитися катишкам, перед пранням вивертайте їх навиворіт. При цьому максимальна температура води не повинна перевищувати 40 градусів, а миючі засоби не повинні містити хлору та інших вибілюючих засобів.
  • Зверніть увагу на етикетку, на ній повинні бути вказані оптимальні умови прання. Звичайно ж, бажано прати рейтузи вручну.
  • Сушити рейтузи потрібно в розправленому підвішеному вигляді на повітрі. Вироби, що містять еластан або поліакріл, не варто сушити на батареї, інакше може зруйнуватися структура і рейтузи втратять свою еластичність, їх буде складно надіти.
  • Вибирайте дитині рейтузи з цікавими візерунками, веселих кольорів. Є періоди, коли дитина категорично відмовляється вдягати рейтузи, намагаючись весь час їх зняти, особливо це стосується маленьких діток. У цьому випадку на допомогу можуть прийти улюблені кольори, прикраси з квіток та паеток. Придбайте рейтузи для дівчинки з візерунком, який та вибере сама, тоді вона не схоче від них відмовлятися.