Сортування

Пледи і пінетки для хлопчиків: тепло і затишок з першого дня життя

Такі дрібнички, як пінетки і пледи, часто купуються в першу чергу, адже саме з ними в першу чергу асоціюється новонароджений малюк. Вони є найяскравішим символом вагітності, материнської ніжності. Але вважати їх прикрасою або просто ще одним способом тримати ніжки дитини в теплі не варто: саме пінетки підтримують щиколотки і фіксують гомілкостоп, тим самим формуючи стопу малюка, а плед може значно впливати на комфорт під час сну.

Як вибрати дитячі пінетки?

Звертайте увагу не тільки на зовнішній вигляд, але і на функціональність аксесуару, адже воно також психологічно готує дитину до носіння взуття в майбутньому.

Перші пінетки більше схожі на шкарпеточки, а ось вже приблизно з шести місяців можна задуматися про більш серйозних випадках із підошвою і гумками. Компанія «Дайс» виготовляє максимально м'які і зручні в'язані шерстяні пінетки, пом'якшені силіконами, які не викликають алергії і будуть щільно сидіти на ніжках.

Підошва далеко не обов'язкова для діточок місяців до десяти, але потрібна тим, хто вже починає стояти або робити перші кроки, адже утримує ніжки і допомагає тримати рівновагу. Але вона повинна бути м'якою і тонкою, не допускати ковзань.

А до пледу вимог небагато: він повинен бути якраз по росту крихітки, яка іноді під час сну може притягувати його до себе, ризикуючи розкрити ніжки, і бути приємним на дотик. Тому наші двосторонні в'язані моделі – ідеальний варіант.

А як купити дитячий плед і пінетки в «Дайс»?

Щоб оформити замовлення, наповніть кошик і заповніть форму зворотного зв'язку, а ми зв'яжемося з вами для підтвердження покупки найближчим часом.