Сортування
Пінетки та пледи для дівчаток
Взуття дитині потрібне практично від народження. Звісно кросівки чи туфельки купувати ще занадто рано, проміжковим варіантом стануть пінетки. Це м'яке взуття для дітей від народження до року, призначене захищати ніжки дитини від холоду та травмування. Коли вдягати пінетки своєму малюку, кожний вирішує сам. Це може бути від самого народження, але основний час, в який активно починають використовувати пінетки, 5-6 місяців, коли малюк вступає в рухливу фазу. На нашому сайті можливо придбати пінетки для давчаток, у нас ви також зможете замовити пледи для малюків від народження до року.
Особливості дитячих пінеток
Класифікація пінеток здійснюється по типу матеріалу, який використовують для виробництва взуття. Найкомфортнішими вважаються в’язані пінетки для дівчаток, ціна на них не висока, а користь значна. З допомогою пінеток можна не лише утеплити маленькі ніжки, але й запобігти сповзанню повзунків, а також привчити малюка носити взуття.
В’язані пінетки, як і трикотажні, мають невелику кількість швів, при цьому вони м’які та ніяким чином не заважають малюкові. Звісно, якщо правильно підібрати розмір. Маленькі будуть врізатися в тіло, тоді як великі крутитимуться на ніжці. Для більш дорослих малюків, які вже почали повзати та ставати на ніжки, актуальною стане модель з покриттям підошви, яке запобігає ковзанню.
Придбати пінетки можна в багатьох місцях, починаючи з дитячих магазинів, ринків, та закінчуючи купівлею через інтернет. Невелика ціна дозволяє замовити пінетки для дівчаток та хлопчиків у кількості, яка буде достатньою вашій дитині. Зазвичай це 3-5 пар, на випадок, якщо одні намокнуть, можна буде використати другі. При цьому враховуйте вік малюка, відразу після народження буде достатньо двох пар, більше не потрібно багато купувати пінеток в цей період, дитинка з них швидко виросте.
Придбати плед для новонародженого малюка
Майбутні матусі та татусі заздалегідь вибирають речі для своєї донечки чи синочка, вишукують найкраще, купують найдорожче. Але ціна пледів для дівчаток та хлопчиків не завжди відповідає якості, цілком можливо недорого купити якісний плед українського виробництва, а не переплачувати за таку ж якість товару від іноземного виробника.
Плед - це річ, яку потрібно придбати до або відразу після народження малюка. Особливо він потрібен в міжсезоння, та зимою. А літньої пори його навіть можливо використати для виписки з пологового будинку. Плед зручний для прогулянок на вулиці, вкривання дитинки під час спання, застеленні ліжечка. Надалі, коли малюк трішки підросте, плед слугуватиме килимком для гри на полу.
Придбати пледи для дівчаток та хлопчиків можна з різного матеріалу, для пошиття використовують: штучне хутро, шерсть, флис, бавовну, а також сучасні синтетичні матеріали. Значну зносостійкість мають пледи та покривала, до складу яких входять натуральні тканини разом з синтетичними. Головне в тому, щоб вироблений товар був гіпоаллергенним, не викликав подразнень, та виконував свої функції.
Найбільшою популярністю користуються пледи і покривала, виготовлені із шерсті та бавовни, звісно з додаванням невеликого відсотку поліакріла, або другої синтетичної тканини. Моделі із шерсті дуже теплі, їх більше використовують зимою, а бавовняні пледи легкі та тоненькі, підійдуть для теплої пори року. Є також флісові та самостійно зв’язані пледи.
Замовити пінетки та пледи для дівчаток ви зможете у нашому інтерне-магазині. Заявки приймаються на сайті, а також електронною поштою. Доставка товару здійснюється по усій території України.