Сортування
Пінетки та пледи для хлопчиків
Пінетки – це м’якенькі дитячі черевики для малюків до року. Вони стануть першим взуттям для дитини, захистять її ніжки віх переохолодження та травмування. З допомогою пінеток малюк призвичаїться до взуття, яке доволі швидко почне носити. Багатьох батьків турбує питання, у якому віці слід придбати пінетки для хлопчика та дівчинки? Відповідь на нього проста, практично від народження. Ви вже надягаєте малюку повзунки, значить необхідні й пінетки. Звісно, це не обов’язково, але доволі актуально у холодну пору року. Активне ж використання пінеток починається від 6-ти місяців, коли малюк освоює повзання, намагається самостійно стояти, та робить перші кроки. Замовити пінетки та пледи можна у нашому інтернет-магазині, вибравши підходящі моделі за кольором та дизайном.
Що потрібно знати про пінетки
Виділяють три основні типи пінеток, відносно використаного для виготовлення виробу матеріалу: трикотажні, в’язані та шкіряні. Із чого б не були виготовлені дитячі пінетки, вони повинні бути зручними та безпечними для дитини. Добре оброблені шви, які практично не прощупуються на дотик. У деяких моделях пінеток для запобігання натиранню, шви взагалі роблять із зовнішньої сторони.
Пінетки повинні добре тримання на ніжці, а це забезпечить правильний розмір. Ціна пінеток для хлопчиків не висока, тому не потрібно заощаджувати, купуючи їх на два розміри більші. Такі вироби будуть постійно спадати, мішати самому малюкові. Новонародженому хлопчикові достатньо двох пар пінеток, тоді як дитинці у віці 6-7 місяців, потрібно не менше 5-ти пар.
При виборі пінеток враховуйте тип застібки, це може бути звичайна резинка, липучка, ґудзик або зав’язка. Кожна із застібок має свої переваги та недоліки, що купувати, вирішувати вам, а ось за безпекою прослідкувати не завадить. Якщо застібка на ґудзику, або на пінетках присутні інші накладні прикраси, переконайтеся, що вони не відпадуть, а краще відразу міцніше їх пришийте.
Пінетки можуть використовуватися як в теплу пору року, так і в холодну, все залежить від складу матеріалу, з якого вони виготовлені. Наприклад, вовна з поліакрілом у співвідношенні 50/50, є універсальним виробом, такі пінетки підійдуть як на осінь, так і на зиму. Звісно, як що у вас в помешканні в зимовий період присутня комфортна для тіла людини температура, приблизно 22 градуси. Трикотажні пінетки можливо надягати й прохолодним літом, коли малюка вивозять на прогулянку.
Як підібрати плед для новонародженого
Найголовніше - розмір пледу та матеріал, з якого він зроблений. Для початку виміряйте дитяче ліжко. Плед повинен закривати матрац і боковини. На етикетці розмір пледа зазвичай написаний, і це значно полегшує ваше завдання. Стандартом вважаються дитячі пледи 90*90, вони ідеально підходять для застилання ліжечка, а також для замотування малюка.
Зверніть увагу на матеріал. Пледи можуть бути цілком з натуральних волокон, а також змішані, з різним процентним співвідношенням натуральних і штучних волокон. Бувають і цілком штучні пледи, вони досить популярні, але для новонароджених їх не слід використовувати. Для малюка найкраще вибрати натуральний плед з невеликим вмістом штучних волокон. Можливо придбати для хлопчика плед з синтетичного матеріалу, але лише у випадку, коли ним планується накривати ліжечко.
Для літа цілком підійде бавовняний плед для хлопчика, ціна його не висока, а значення доволі важливе. Він тонкий і легкий, а в прохолодну погоду гарно зігріває. Крім того, бавовняний плед довговічний і добре переться. Головний його недолік - він рідко буває яскравим і красивим. Але і коштує він дешевше вовняного. Вовняний плед доволі теплий, є варіанти з підкладкою, на сентипоні, це ще більше підвищує його теплову цінність.